FarnostSered
  • Vitajte na webe seredského dekanátu
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/clanky/minigalerie/misionari15

Malí misionári z CZŠ

  • Napísal: Alžbeta Kojšová
  • 17 dec

misionari-czs16V 3. adventnú nedeľu – nedeľu radosti sa žiaci našej školy rozhodli urobiť radosť deťom zo vzdialených misijných území.
Počas adventu vlastnoručne vyrábali vianočné ozdoby a iné drobné darčeky pre potešenie a pred kostolom a kaplnkou ich ponúkali za ľubovoľný príspevok.

Celý výťažok z jubilejného desiateho ročníka – 1111,- eur – si na našu školu príde osobne prevziať riaditeľ PMD na Slovensku.
Veríme, že dobro, ktoré naši malí misionári urobili, bude štedro odmenené.

Prispieť na rozvojové projekty v Afrike môžete aj cez Dobrú novinu a to buď prijatím koledníkov 26.12.2015, alebo formou DMS. Viac informácií o tohtoročnej Dobrej novine nájdete na: http://www.sered.fara.sk/aktivity/spolocenstva/erko/aktuality/299-voda-je-zivot-a-pozdrav-z-afriky-dobra-novina-2015

 

{gallery}misionari15{/gallery}