FarnostSered
  • Vitajte na webe seredského dekanátu
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/clanky/minigalerie/koledovanie_dn2014

Svätá omša spojená s vyslaním koledníkov Dobrej noviny

  • Napísal: Administrátor
  • 03 aug

dnDňa 13. 12. 2014 sa v Šaštíne konalo stretnutie koledníkov bratislavskej a trnavskej arcidiecézy, ktoré bolo ukončené svätou omšou spojenou s vysielaním koledníkov Dobrej noviny.

Svätú omšu v národnej bazilike v Šaštíne celebroval otec arcibiskup Stanislav Zvolenský spolu s naším otcom arcibiskupom Jánom Oroschom a otcom biskupom z diecézy Lodwar v Keni Dominicom Kimengichom. Koledníci si vypočuli veľa povzbudivých slov a dostali požehnanie pre svoje koledovanie. Našu farnosť zastupovali Sára Suchánová a Adriana Bojňanská z CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi. Zapojili sa aj do liturgie čítaním prosieb a pre našu farnosť prevzali požehnanú kriedu, ktorou budú koledníci značiť dvere navštívených domácností.

{gallery}koledovanie_dn2014{/gallery}