Rýchly prístup

• eRko - Hnutie Kresťanských Spoločenstiev Detí
    ...aj v Seredi, pridaj sa k nám :)
  • Spoločenstvo mladých LaVia
  • Gaudete - chrámový spevácky zbor
  • Farské agapé u sestier sv. Cyrila a Metoda

Dôležité

Cirkevná základná škola sv. Cyrila a Metoda rodičom predškolákov

skola volá

Školský rok začal svoju druhú polovicu a pomaly sa blížime do cieľa nášho celoročného snaženia. Kým však žiaci zatvoria za sebou brány školy a začnú pre nich dva mesiace letných prázdnin, my, riaditelia škôl, pedagógovia i  rodičia, budeme premýšľať o tom, čo všetko sme dosiahli v oblasti výchovy a vzdelávania, vzájomných vzťahov a spolupráce. Budeme sa tešiť z úspechov, analyzovať neúspechy a hľadať cesty, ako môžeme v oblasti výchovy a vzdelávania veci zlepšovať.

Rodičov budúcich prvákov čaká ešte jedno dôležité rozhodnutie, vôbec nie jednoduché. Musia si vybrať školu, na ktorú zapíšu svoje dieťa. Chápeme, že k tomuto rozhodnutiu pristupujú rodičia so všetkou vážnosťou. Žiada si to od nich zhodnotenie všetkých možností, ktoré sa im ponúkajú. V Seredi si rodičia môžu vybrať z troch základných škôl. Všetky sú si v mnohých oblastiach podobné, ale v niečom sa predsa len odlišujú. A práve tieto odlišnosti môžu byť tým, čo pomôže rodičom rozhodnúť sa, ktorá škola je pre ich prváčika najlepšia.

V čom je teda naša škola iná, v čom sa odlišujeme od štátnych základných škôl?

Čítať ďalej...

4872057